Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Темою телефонного спілкування заступника голови райдержадміністрації з населенням були актуальні питання запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби (COVID-19).

 

Найпоширенішими запитаннями мешканців Чугуївщини були карантинні обмеження та заборони Уряду та покарання у разі їх недотримання.

Валентина Михайлівна відзначила, що встановлено адміністративний штраф за порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, а також адміністративну відповідальність за самовільне залишення місця обсервації (карантину) особою, яка може бути хворою на COVID-19. Якщо наслідком таких порушень стане смерть людини чи інші тяжкі наслідки, порушнику загрожує навіть позбавлення волі. Тому, наголосила Валентина Волоцкова, треба суворо дотримуватись вимог на період карантину.

Також мешканців району цікавив стан захворюваності на коронавірус на території району та готовності Чугуївської центральної районної лікарні до прийняття хворих на коронавірус.

Валентина Михайлівна повідомила, що у районі випадків захворювання на коронавірус на сьогоднішній день не зафіксовано. Зараз забезпеченню лікарні необхідним обладнанням, засобами індивідуального захисту та медичними виробами райдержадміністрацією приділяється найбільше уваги.

Для організації відповідних умов для пацієнтів, хворих на коронавірус, другий поверх стаціонару лікарні майже повністю переобладнано. Медичний персонал забезпечений необхідними індивідуальними засобами захисту, медикаментами, створено бригади з медиків, також в наявності вже є перші 100 тестів для виявлення хворих на коронавірус.