Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Це та інші питання обговорили під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

Участь у заході, що відбувся в режимі селектору 9 квітня, взяв голова ХОДА Олексій Кучер.

Темами для обговорення стали реалізація посилених карантинних заходів та вирішення нагальних питань сфери охорони здоров’я в країні. Увагу приділили питанням направлення на обсервацію людей, котрі прибувають з-за кордону, та  роботі, яку проводять у регіонах, тощо.

Зокрема, під час заходу Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив, що відтепер робота ДП «Медичні закупівлі України» зосереджена на централізованій закупівлі обладнання та засобів захисту для медичних працівників. Через дефіцит, який виник на світовому ринку відповідних виробів, у окремих покупців з регіонів інколи просто немає можливості придбати необхідне.

«Я сьогодні підписав лист на вас (ОДА, ред.) щодо централізації цих закупівель. Я розумію, що кожна область, ваші міста виділили кошти для купівлі засобів захисту та обладнання, але у вас немає можливості їх закупити. Є відповідний механізм, за яким це підприємство буде закуповувати (у тому числі й за міжнародними контрактами)», - зазначив Максим Степанов.

Також Міністр охорони здоров’я наголосив на важливості дотримання всіх алгоритмів роботи екстреної медичної допомоги та маршрутів пацієнта – для убезпечення медиків від зараження COVID-19.