Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

На території населених пунктів виконуються відповідні заходи у житлових, виробничих, навчальних, санітарно-побутових та інших приміщеннях, будівлях і спорудах, на проїжджій частині доріг, тротуарах, прибудинкових та інших територіях.

 

На підприємствах, в установах, організаціях здійснюється оброблення знезаражуючими засобами, створено необхідний запис дезінфектантів.

Сільськими та селищними радами складено відповідні графіки обробки житлових, виробничих, навчальних, санітарно-побутових та інших приміщень, будівель і споруд.

В селищах Есхар, Кочеток, Новопокровка підприємствами ТОВ «БПБ «Схід», ФОП Ананьєв О.А., ДП «Новопокровський комбінат хлібопродуктів» обробляються житлові будинки такими засобами, як DiseconOM, Solikloor, хлорантоін, дезактин.

Для забезпечення належної роботи житлово-комунальної галузі в умовах карантину відділом житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації відпрацьовано питання та надано пропозиції до Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури облдержадміністрації щодо потреби дезінфікуючих засобів на загальну суму 50 тис.грн для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Налагоджено взаємодію з військовою частиною А 4104 щодо надання допомоги спецтехнікою для обробки доріг комунальної власності на території сільських, селищних рад.

Робота щодо дезінфекції проїжджої частини автомобільних доріг комунальної власності триває.