Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Дистанційна освіта в закладах дошкільної освіти cтала справжнім випробуванням не лише для дітей та вихователів, але й батьків.

 

Не вистачало відповідних нормативних документів, інформації щодо проведення занять в онлайн-форматі, технічних можливостей, чіткого плану дій в умовах карантину.

На сьогодні закладами дошкільної освіти відпрацьовано складності і вже є перші позитивні результати організаційної роботи з дітьми.

Важливим завданням педагога в умовах дистанційного навчання є необхідність отримати підтримку батьків. Роботу необхідно спланувати так, щоб батьки мали можливість виконувати завдання у зручний час, надавати можливості дитині спілкуватися з друзями, підвищувати інтерес до знань цікавими завданнями тощо.

За допомогою електронної пошти, форумів, чатів, блогів, соціальних мереж та мессенджерів педагоги мають можливість інформувати батьків й проводити освітню роботу з дітьми, дотримуючись вимог Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, з метою запобігання проблемам зору, серцево-судинним та іншим захворюванням.

Наразі вже всі заклади дошкільної освіти району впровадили дистанційне навчання. Найпоширенішою практикою є створення в мобільному додатку Viber групи для батьків та надання рекомендацій щодо здійснення освітньої роботи за окремими темами (фото-, аудіо-, відео-, письмово тощо),отримання фото- та відеозвітів.

Есхарівський, Кочетоцький і Новопокровський дошкільні заклади створили групи у фейсбуці для організації дистанційного навчання, обміну досвідом, звітування. Дошкільні підрозділи навчально-виховних комплексів створили власні блоги. Для координації роботи усіх закладів дошкільної освіти району створено групу «Дошкілля Чугуївського району», де можна знайти необхідну інформацію з питань організації роботи з дітьми дошкільного віку, поради батькам, розвиваючі заняття, відеоролики за темами занять, звіти про роботу, посилання на різні сайти з питань дошкільної освіти та інше.

Освітню роботу в умовах дистанційного навчання здійснюють не лише вихователі. До цієї роботи долучаються вчителі-логопеди, музичні керівники, практичні психологи, батьки, науковці та всі, хто цікавиться питаннями дошкільної освіти.