Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Начальниками відділів райдержадміністрації: оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Миколою Лучниковим та житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Іриною Володько обстежено стан пляжу «База відпочинку «Будівельник».

 

Першочергові завдання для власника пляжу, розташованого на річці Сіверський Донець, – це проведення навчання плавців-рятувальників сезонного рятувального поста. Крім того, необхідно організувати водолазне обстеження дна акваторії пляжу, скласти паспорт її підводної частини в межах закріпленої ділянки водної поверхні, обладнати та утримувати за свої кошти рятувальний та медичний пости. Виконавчому комітету Есхарівської селищної ради, на землях якої розташований пляж, необхідно буде видати рішення щодо порядку функціонування пляжу.

Фахівцями райдержадміністрації найближчим часом буде визначено завдання для сільських, селищних голів, Чугуївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, Чугуївської міськміжрайонної філії Державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» щодо контролю за стихійними місцями відпочинку населення на воді.

Органи місцевого самоврядування мають забезпечити інформування населення щодо попередження нещасних випадків на водних об’єктах, які розташовані у межах адміністративно-територіальної одиниці. Для цього слід вести роз’яснювальну роботу серед усіх верств населення, підвищуючи свідомість людей.