Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Сьогодні розвиток туризму між громадами Чугуївщини – одне з перспективних питань. З цією метою проведено виїзну нараду за участю представників райдержадміністрації, Малинівської ОТГ, Чугуївської міської ради та керівництва бази відпочинку НТУ «Харківський політехнічний інститут».

 

Основною темою для обговорення було винайдення оптимального шляху для відновлення або будівництва нового містка через річку Сіверський Донець в рекреаційній зоні «Фігуровка», на котрій розташовані бази відпочинку ТОВ «Малинівка», Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, навчальний полігон Національного університету цивільного захисту України, лісовий масив державного підприємства «Чугуєво-Бабчанське лісове господарство».

Під’їзна дорога до рекреаційної зони проходить дерев’яним містом через річку Сіверський Донець, що зменшує протяжність маршруту на 20 км. Крім того, існує заїзд до баз відпочинку через смт Малинівка Чугуївського району.

Даний місток знаходився на балансі державного підприємства «Чугуєво-Бабчанське лісове господарство», розташовуючись на територіях Малинівської та Есхарівської селищних рад. На теперішній час міст потребує відновлення.

Учасниками наради обговорено питання щодо залучення проектних організацій з будівництва шляхопроводів для складання кошторисної документації. В подальшому це дасть можливість залучити кошти всіх рівнів для його будівництва та подальшого розвитку туризму на Чугуївщині.