Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Для героїв-фронтовиків голова райдержадміністрації приготував поздоровлення, теплі слова та святкові подарунки. 96-річний Григорій Іванович Лук’янов, незважаючи на поважний вік, сам зустрів поважного гостя.

 

Протягом дружнього спілкування ветеран розповів очільнику району про своє життя, показав архівні фотографії.

Сергій Лободенко побажав Григорію Івановичу міцного здоров’я, сил і ще довгих років життя.

«З кожним роком учасників Другої світової війни стає все менше. Сьогодні у нашому районі їх живе лише семеро. Вони – легендарні особистості, тож ми повинні оточити їх турботою, допомагати і підтримувати. Це є пріоритетом керівництва як держави,  так області і району», – підкреслив Сергій Васильович.

Олексію Михайловичу Царьову керівник району передав великий продуктовий набір, бо через стан здоров’я 93-річного фронтовика особиста зустріч не змогла відбутися.

 

***

Григорій Іванович ЛУК’ЯНОВ, 95 років, смт Есхар

Війна застала хлопця-учня ремісничого училища в рідному Поділлі, звідки колектив навчального закладу терміново евакуювали в Казань. Освоївши професію фрезерувальника, був призваний до лав армії, закінчив короткострокові курси зв’язківців, після чого вирушив на ІІІ Український фронт.

Під невщухаючим вогнем противника неодноразово забезпечував безперебійний зв’язок командування з частинами, не раз і не два був на волосині від смерті...

Після війни старшина Лук’янов ще два роки прослужив на надстроковій у Німеччині, близько сорока років сумлінно працював на Донбасі.

З 1986 року живе в Есхарі разом з нерозлучною супутницею життя – Ніною Стефанівною.

 

Олексій Михайлович ЦАРЬОВ, 93 роки, смт Есхар

18-річним юнаком пішов на Західний фронт, служив у зенітних військах, демобілізувався лише в 1951 році в званні сержанта.

Трудова біографія ветерана в Есхарі пов’язана з ремонтом холодильних установок у торговельних мережах, він завжди був активним і шанованим представником місцевої громади. Багато уваги приділяв патріотичному вихованню молоді.

Обидва ветерани нагороджені багатьма орденами та медалями.