Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

У ній взяли участь директор Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації Олексій Бєлоцький, радник голови облдержадміністрації Андрій Кудряшов, голова Чугуївської райдержадміністрації Сергій Лободенко, селищний голова Володимир Подколзін, представники підрядної організації ТОВ «Горпром».

 

«Деякі проєкти були розпочаті раніше і мають статус перехідних, тож їх необхідно завершити, – відзначив Олексій Бєлоцький. – Це можна зробити завдяки реалізації проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», зокрема «5 шкіл, 5 садочків, 5 стадіонів у Харківській області». Тож зараз ми зібралися, щоб чітко зрозуміти стан справ, аби реалізувати об’єкт у строк уже в цьому році».

Вже у повному обсязі розроблена проєктно-кошторисна документація відповідно до діючих державних будівельних норм, пройдена її державна експертиза і подаються документи для отримання дозволу в архітектурно-будівельну інспекцію для початку виконання будівельних робіт. У планах – отримати дозвіл наступного тижня і приступити до реалізації проєкту.

Голова райдержадміністрації Сергій Лободенко підкреслив, що Чугуївський район – спортивний, і даний об’єкт дасть можливість проводити спортивні заходи не лише місцевого, але й обласного рівня.