Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Вчора на платформі програми Zoom проведено засідання методичного об’єднання вчителів фізики та астрономії Чугуївського району за темою: «Організація дистанційної роботи вчителів фізики та астрономії під час карантину в закладах загальної середньої освіти району».

 

На засіданні були розглянуті питання обсягу підготовки домашнього завдання, оцінювання учнів, організованого закінчення 2019/2020 навчального року в умовах карантину, підготовка учнів до ЗНО з фізики.

Під час засідання вчителі поділилися практичним досвідом організації дистанційного навчання.

Педагоги створили власні блоги та сайти, оволоділи навичками роботи на онлайн платформах, мобільних додатках, що дало можливість щоденно спілкуватисяй допомогати учням через Google-диск, Classroom, Skype, Viber, WhatsApp.

Використовуючи електронну пошту, сайти закладів освіти, власні блоги, вчителі фізики та астрономії мають можливість оприлюднювати завдання для самостійної роботи учнів з відповідної теми предметів.

Важливим моментом під час спілкування була підготовка учнів 11-х класів до ЗНО-2020.

На допомогу вчителям фізики та астрономії центром методичної та аналітичної роботи комунального вищого навчального закладу«Харківська академія неперервної освіти» було розроблено методичні поради щодо оцінювання навчальних досягнень учнів в умовах дистанційного завершення навчального року, які стануть у нагоді при проведенні поточного та підсумкового оцінювання. Це дасть можливість побачити рівень засвоєння матеріалу, вивченого самостійно.

На завершення засідання було рекомендовано вчителям проаналізувати календарно-тематичне планування, визначити теми, які можна ущільнити, які учні можуть вивчити самостійно, а які потребують детального пояснення на початку нового навчального року.