Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Голова Чугуївської райдержадміністрації Сергій Лободенко провів нараду з секретарем Есхарівської селищної ради, керівниками установ, баз відпочинку району.

 

Було визначено першочергові завдання щодо реалізації заходів з підготовки місць масового відпочинку (пляжів) відповідно до вимог наказу МВС від 10.04.2017 № 301 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України». Зокрема, власнику (орендарю) пляжу загального користування «База відпочинку «Будівельник», розташованого на річці Сіверський Донець, запропоновано організувати водолазне обстеження дна акваторії пляжу, скласти паспорт підводної частини акваторії в межах закріпленої ділянки водної поверхні, обладнати та утримувати за свої кошти рятувальний та медичний пости.

Виконавчому комітету Есхарівської селищної ради було рекомендовано видати рішення «Про порядок функціонування пляжу загального користування «База відпочинку «Будівельник» у 2020 році».

Сільським, селищним головам, Чугуївському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, Чугуївській міськміжрайонній філії Державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» було визначено заходи щодо контролю за стихійними місцями відпочинку населення району на воді.

Підбиваючи підсумки наради, голова райдержадміністрації Сергій Лободенко зазначив, що основне завдання сільських, селищних рад – забезпечити ефективну роботу з населенням щодо попередження нещасних випадків на водних об’єктах, які розташовані у межах адміністративно-територіальної одиниці. Для цього слід вести роз'яснювальну роботу серед усіх верств населення, підвищувати свідомість людей.