Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

На засіданні, яке провела заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова, обговорювалися нагальні питання зайнятості.

 

Зокрема, робота соціальних служб району в умовах карантину; залучення безробітних до участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру; стан проходження професійної адаптації постраждалих учасників Революції Гідності та учасників АТО.

Валентина Волоцкова зазначила, що потреба мінімізувати контакти між громадянами сьогодні нагальна, тому Урядом прийнято рішення щодо переходу роботи державних органів на особливий режим, спрямований на запобігання поширенню коронавірусу та забезпечення прав громадян. Тимчасово, на період карантину, обмежено особистий прийом відвідувачів, спілкування фахівців з відвідувачами проводиться дистанційно – за телефоном або електронною поштою.

Директор Чугуївської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості Лілія Масалітіна повідомила, що центр зайнятості у період карантину відвідувати не потрібно, семінари та інші групові заходи скасовано. Санкції ні до кого не застосовуватимуть. Головне – знаходитися на зв’язку із кар’єрним радником. Нараховуватимуть допомогу з безробіття відповідно до чинного законодавства. Заяви можна подати в два способи: на електронну пошту центру зайнятості або через скриньку для кореспонденції безпосередньо в установі. Впродовж 10 днів після завершення карантину необхідно буде подати оригінали наданих документів.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лисянський доповів, що управління продовжує працювати в умовах карантинних заходів та виконувати всі покладені на нього завдання. Управлінням обмежено прийом громадян посадовими особами. Прийом звернень громадян здійснюється поштою, консультації надаються за телефоном та засобами електронного зв’язку. Установа повною мірою виконує свої зобов’язання щодо своєчасної та в повному обсязі виплати соціальних допомог, пільг та субсидій населенню.

Також Олександр Лисянський зазначив, що проведення в районі громадських робіт, як додаткових форм зайнятості, дозволяє знизити соціальну напругу на ринку праці району та проводити на території рад суспільно-корисні роботи для безробітних громадян за місцем проживання. У поточному році рішеннями виконкомів рад виділено коштів на проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру у сумі 884,3 тис.грн. На даний час використано 112,86 тис.грн, всі роботи проводяться з дотриманням умов карантину.

Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації – начальник загального відділу Дмитро Бондаренко доповів, що на обліку в управлінні перебуває 6 учасників бойових дій, які виявили бажання пройти професійну адаптацію. На даний час укладено договори на проходження навчання 2 осіб, але у зв’язку з запровадженням карантину навчання тимчасово не проводиться.

За результатами засідання комітету були прийняті рішення, спрямовані на вирішення питань порядку денного та надані відповідні доручення.