Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Голова райдержадміністрації Сергій Лободенко провів нараду, на якій було розглянуто питання протиправної діяльності з видобутку піску та незаконних вирубок деревини на території району.

 

В заході взяли участь представники правоохоронних органів, лісгоспу, громадськості.

Нагальним постало питання видобутку піску переважно у лісних масивах. Активісти громадських організацій повідомили координати одинадцяти найбільших нелегальних кар’єрів, де масштабно здійснюється розкрадання.

Присутні керівники правоохоронних структур проінформували щодо кількості затриманих транспортних засобів з піском та про накладену адміністративну відповідальність.

Було вирішено, що ефективним кроком у подоланні існуючої проблеми має стати легальна діяльність кар’єру з видобутку піску в районі. Громадські організації запропонували здійснювати спільні дії з лісниками та правоохоронним органами з патрулювання масивів, перекопування під’їзних шляхів та встановлення залізобетонних бар’єрів.

Одним із основних питань на нараді було нанесення збитків екології району шляхом вирубки полезахисних насаджень. Громадськість та правоохоронці запропонували декілька шляхів з припинення діяльності «чорних» лісорубів та недопущення погіршення родючості ґрунтів через знищення лісосмуг.

В результаті обговорення екологічних проблем вирішено: громадськістю, владою та правоохоронними структурами регулярно проводити робочі зустрічі й поступово долати питання нанесення шкоди довкіллю Чугуївщини.