Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

За ініціативи та підтримки голови Харківської облдержадміністрації Олексія Кучера Благодійною організацією «ХАРКІВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СЕРЦЕ МАТЕРІ» для медичного персоналу Чугуївського району було передано захисні щитки багаторазового використання.

 

Голова Чугуївської райдержадміністрації Сергій Лободенко, який отримав від керівника благодійного фонду Тетяни Єгорової-Луценко засоби захисту, передав їх комунальному некомерційному підприємству «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка», комунальному підприємству «Чугуївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та Чугуївській міськміжрайонній філії Державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

У районі триває благодійна акція для проведення заходів з протидії поширенню коронавірусу COVID-19. У ній активну участь беруть представники промислової та аграрної галузей, підприємці, територіальні громади, небайдужі громадяни. Питання забезпечення медзакладів усім необхідним є пріоритетним та знаходиться на постійному контролі райдержадміністрації.