Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Це професійне свято започатковане ще у 2010 році за ініціативи Всесвітньої ради сімейних лікарів WONCA, до якої також входить й Українська асоціація сімейних лікарів.

 

Сімейна медицина – єдиний вид медичної допомоги, що стосується кожного. Сьогодні сімейний лікар – це фахівець високої кваліфікації, який може надавати профілактичну, лікувальну та реабілітаційну допомогу всім членам сім'ї. У багатьох країнах сімейного лікаря прийнято називати лікарем загальної практики, тому що його кваліфікація і багатопрофільна підготовка дозволяють встановити діагноз і призначити лікування, а за необхідності – направити пацієнта для консультації до вузькопрофільних спеціалістів або на госпіталізацію в стаціонар.

На території Чугуївського району знаходиться 8 амбулаторій та 6 фельдшерсько-акушерських пунктів в яких працює 18 лікарів загальної практики-сімейних лікарів.

Чугуївська районна державна адміністрація вітає всіх сімейних лікарів Чугуївщини з професійним святом – Всесвітнім днем сімейного лікаря. Бажаємо медикам здоров'я, щастя, процвітання і постійного вдосконалення в обраній професії. Ми цінуємо вашу працю, будемо продовжувати роботу щодо забезпечення сімейних лікарів гідними умовами праці та сприятимемо розвитку сімейної медицини в Чугуївському районі.