Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Під такою назвою сьогодні пройшла «пряма лінія» телефонного зв'язку з населенням заступника голови райдержадміністрації Валентини Волоцкової за участю начальника архівного відділу райдержадміністрації Олени Савінової.

 

Мешканці району цікавилися порядком користування документами, що зберігаються в районному архіві, зокрема у період установлення карантину, з метою вивчення історії населених пунктів. Питання громадян стосувалися і можливості отримання документів, пов’язаних із пенсійним забезпеченням, які містять інформацію про трудовий стаж та заробітну плату, у разі ліквідації юридичної особи тощо.

Громадянам надано роз’яснення та консультації.

Валентиною Волоцковою було повідомлено, що відповідно до законодавства сільськими та селищними радами району здійснюється зберігання архівних документів ліквідованих юридичних осіб, які діяли на відповідних територіях (трудові архіви).

Олена Савінова повідомила про порядок отримання архівних довідок, копій та витягів, зокрема щодо підтвердження майнових прав, а також зазначила, що архівним відділом районної державної адміністрації проводяться заходи, спрямовані на всебічне використання відомостей, що містяться у документах Національного архівного фонду, шляхом проведення виставок, у тому числі онлайн, та організації роботи читального залу.