Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

20 травня представники Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служби у справах дітей райдержадміністрації здійснили виїзд до селища Кочеток.

 

Метою виїзду було відвідування сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах. Перевірено умови, в яких проживають діти, наявність продуктів харчування в родинах та одягу відповідно до сезону, як батьки стежать за станом здоров’я дітей.

З батьками було проведено роботу, спрямовану на створення відповідального ставлення до виконання ними обов’язків по догляду, вихованню та розвитку дітей, формування навичок безконфліктного спілкування, роз’яснено про важливість ведення здорового способу життя, недопущення вчинення домашнього насильства.

Зокрема, було відвідано сім’ї, яким призначено допомогу при народженні дитини, з метою контролю за цільовим використанням коштів. Фактів нецільового використання коштів не виявлено.

Виїзди представників соціальних служб до населених пунктів району дають змогу вчасно надати адресну допомогу сім’ям, виявити родини на ранніх етапах кризи та не допустити порушення прав дітей.