Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Саме це неофіційне й відносно молоде свято, започатковане студентською молоддю, стало улюбленим народним звичаєм не лише на теренах України, а й далеко за її межами.

 

Адже вишиванка — це своєрідний духовний код нації, родинний оберіг, краса й спадкоємність славетного козацького роду, якому нема переводу!

З року в рік, у тому числі на рідній Чугуївщині, все більше земляків охоче демонструють, навіть у повсякденності, національне вбрання, милують око чудовими різнобарвними вишиваними сорочками.

Цього дня працівники Чугуївської райдержадміністрації прийшли на роботу у вишиванках й підтримали таким чином доброчинну планетарну акцію єднання свідомих українців – нащадків та продовжувачів традицій нашого славетного козацького роду.

«Певен, що всі колеги, так само, як і я, відчуваємо цього дня особливе піднесення, — відзначив голова райдержадміністрації Сергій Лободенко. — Адже таким чином ми вшановуємо й розвиваємо кращі народні традиції, які обов’язково наслідуватимуть наступні покоління співвітчизників. Будемо гідними нащадками і продовжуватимемо розбудовувати рідну державу!»