Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Вчора відбулася перевірка обласною комісією готовності ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Чугуївського району та лісокористувачів до реагування на виникнення великих пожеж в лісових насадженнях району.

 

Контроль було здійснено відповідно до Плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання виникненню лісових пожеж у пожежонебезпечний період 2020 року, затвердженого розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 31.03.2020 № 158.

Наявність документів з означеного питання у райдержадміністрації, якість та повноту їх відпрацювання було перевірено фахівцем Департаменту цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації Ігорем Олійником. Він відмітив, що План реагування органів управління та сил ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Чугуївської району Харківської області на надзвичайні ситуації місцевого рівня при виникненні пожеж в природних екосистемах (код 20610 НС, пов’язана з лісовою пожежею) та План евакуації населення Чугуївського району відпрацьовані згідно вимог чинного законодавства України.

Чугуївською райдержадміністрацією розроблено Порядок організації взаємодії (спільних дій) районних спеціалізованих служб цивільного захисту, підприємств, установ і організацій району при гасінні великих лісових пожеж у 2020 році, складено розрахунок сил та засобів, які планується залучати для ліквідації лісових пожеж. Проводиться інформаційно -пропагандистська робота щодо інформування населення про клас пожежної небезпеки та правил пожежної безпеки при знаходженні в лісах.

Фахівцями Головного управління ДСНС України у Харківській області Дмитром Синько, Артемом Фоміним було перевірено документи та техніку у Державному підприємстві «Чугуєво-Бабчанське лісове господарство» та у Чугуївському лісництві Державного підприємства «Новомосковский військовий лісгосп».

За результатами роботи обласної комісії було складено Акт.

Голова Чугуївської райдержадміністрації Сергій Лободенко підвів підсумки роботи обласної комісії та надав відповідні завдання керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та лісокористувачам.