Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

За участю голови райдержадміністрації Сергія Лободенка та його заступника Валентини Волоцкової відбулася нарада керівників закладів освіти району.

Захід проводився у День вишиванки, і Чугуївський районний Центр туризму, краєзнавства та екскурсій підготував виставку вишиванок та відеоролик про свято.

На нараді розглядалися питання організованого закінчення 2019/2020 навчального року та підготовку до нового 2020/2021, про підсумки участі закладів освіти району в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, набір учнів до 1-х класів, дотримання санітарно-гігієнічних вимог в дошкільних закладах, організацію та проведення ЗНО-2020 та оформлення документів про освіту.

Сергій Лободенко подякував керівникам закладів освіти за плідну роботу в навчальному році в умовах дистанційного навчання та велику кількість переможців обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Валентина Волоцкова зазначила, що у районі, як у всій країні, продовжується карантин. Здійснюються комунікаційні та організаційні заходи з недопущення поширення хвороби.

Під час наради особливу увагу було акцентовано на питанні завершення навчального року відповідно до структури, визначеної закладами загальної середньої освіти на початку навчального року, з урахуванням виконання календарно-тематичних планів. Виконання навчального плану залишається внутрішнім питанням кожного закладу загальної середньої освіти, його педагогічної ради та завданнями педагогічних працівників.

На часі зараз – підготовка та проведення ЗНО, яке буде розпочато 25 червня 2020 року.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Бєлєвцова підбила підсумки участі учнів та педагогів закладів освіти району в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах.