Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Сьогодні голова райдержадміністрації Сергій Лободенко провів нараду з секретарем Есхарівської селищної ради Оленою Тишкевич та директором комунального підприємства «ВОДА ЕСХАРА» Андрієм Івановим. На ній було обговорено питання роботи місцевих очисних споруд.

 

У ході ґрунтовного вивчення всіх обставин справи та пошуку варіантів для розв’язання питання з належною експлуатацією та функціонуванням очисних споруд, було вироблено алгоритм дій на найближчу перспективу.

Так, за рахунок коштів фонду охорони навколишнього середовища, які було виділено сесією Есхарівської селищної ради від 13 травня поточного року, будуть проводитися заплановані роботи з ремонту технологічного обладнання, очищення контактних камер, мулових майданчиків, первинних відстійників та відновлення роботи біоставків. Тільки така комплексна та планова робота поліпшить екологічний стан території.

Зокрема, головою райдержадміністрації Сергієм Лободенком дано завдання Есхарівській селищній раді спільно з Департаментом житлово-комунального господарства Харківської облдержадміністрації: продовжити розробку проєкту генерального плану в межах населеного пункту, до якого будуть внесені очисні споруди.

«Я наголошую на чіткій злагодженій роботі, покрокового вирішення та відпрацювання усіх питань. Ми готові надавати всебічну допомогу вашій раді, звертатися при потребі до обласного керівництва. Тільки спільними діями усіх гілок влади буде забезпечено належну роботу та функціонування господарського комплексу селища Есхар», – наголосив Сергій Лободенко.

Також під час наради були обговорені інші нагальні питання, які в подальшому будуть сприяти розвитку селищної ради.