Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Насамперед голова райдержадміністрації відвідав місцевий дитсадок, де зустрівся з персоналом закладу.

 

Разом з начальником відділу освіти райдержадміністрації Тетяною Бєлєвцовою, керівником районного управління Держпродспоживслужби Максимом Кривогузом, секретарем Есхарівської селищної ради Оленою Тишкевич та депутатом райради Володимиром Губарєвим очільник району ретельно та всебічно обговорив можливість відновлення роботи дитсадка в умовах послаблення карантину.

Дошкільний заклад, очолюваний Оленою Слабінською, заслужено вважається одним з кращих на Чугуївщині. Тут створено чудові умови для розвитку малечі, стає все комфортніше для педагогів та їхніх вихованців. Лише за останні роки місцева громадська організація здобула з десяток перемог в обласному конкурсі міні-проєктів «Разом у майбутнє», завдяки чому до вересня завершиться капітальний ремонт даху й на другому корпусі дитсадка, стане до ладу районний інклюзивно-ресурсний центр, у доброму стані обидва діючі спортзали, здійснено багато інших важливих проєктів.

До початку карантину в дитсадку було десять груп, в яких виховувалися 175 дітей. Аби відновити діяльність дитсадка та виконати при цьому значно серйозніші санітарно-профілактичні вимоги під час карантину, потрібно зробити дуже багато.

Саме ці можливі заходи й розглядалися за участі Сергія Лободенка, який після ретельного огляду дитсадка, спілкування з його персоналом та фахівцями відповідних служб, підбив важливі висновки.

«Приємно вражений умовами, створеними для малечі в Есхарі, за що висловлюю щиру подяку педагогічному та адміністративному складу цього затишного закладу, а також батькам та місцевому органу самоврядування, – зазначив керівник району. – Наразі всі причетні служби розроблять необхідний план попередніх заходів, після виконання якого можливо буде відновити діяльність дитсадка в умовах обмеженого карантину. Це вкрай копітка та відповідальна робота, адже мова – про здоров’я та безпеку найціннішого – дітей. Тож помилитися не маємо права й більш розлого цю тему обговоримо трохи пізніше».