Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

На нещодавній нараді за головуванням очільника Чугуївщини Сергія Лободенка розглядалося, зокрема, питання ремонтних робіт на очисних спорудах КП «Вода Есхара».

 

Тоді ж було вирішено за рахунок коштів фонду охорони навколишнього середовища, виділених Есхарівською селищною радою, провести на цьому стратегічному об’єкті заплановані заходи з ремонту технологічного обладнання, а також очищення контактних камер, мулових майданчиків, первинних відстійників та відновлення роботи біоставків.

Аби краще орієнтуватися стосовно цієї конкретної ситуації, голова райдержадміністрації разом з депутатом райради Володимиром Губарєвим безпосередньо побував на очисних спорудах, ознайомився з повним циклом механічної та біологічної обробки побутових стоків, поспілкувався з керівництвом комунального підприємства, а також мешканцями прилеглого садового товариства «Есхар».

«По-перше, задоволений тим, що поруч саме з тим місцем, де очищена рідина потрапляє в річку Уди, побачив бобрів! Це – вірна прикмета, що вода тут достатньо чиста, – ділиться враженнями Сергій Лободенко. – Проте, вочевидь, що треба багато чого ще зробити, аби поліпшити навколишню екологію, й саме ці моменти обговорені спільно з фахівцями. Але певні претензії є також й до місцевих дачників: не годиться викопувати пісок, пиляти дерева та захаращувати сміттям прилеглу санітарну зону, хоча переважна більшість з них – сумлінні та законослухняні громадяни.

Тож між обома сторонами – персоналом очисних споруд та дачниками – не повинно бути конфлікту, а треба по-доброму, сусідськи сприяти один одному», – вважає Сергій Лободенко.