Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Таку назву матиме куточок Європейського Союзу, для створення якого Центральна районна бібліотека КЗ «Чугуївська РЦБС» отримала великий комплект матеріалів завдяки проєкту представництва ЄС «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні».

 

Kуточок Європейського Союзу – це нова унікальна можливість для бібліотек надати молоді змогу дізнатися більше про це економічне та політичне об’єднання європейських держав. Відвідувачам бібліотек пропонується широкий вибір літератури про історію, принципи функціонування, керівні інституції, органи ЄС та їх діяльність, європейські цінності, відносини Європейського Союзу та України та багато іншого.

Таке поповнення книгозбірень Чугуївшини було проведено за сприяння фундації Дарини Жолдак, Нової Пошти, Українського інституту книги, Живої сучасної бібліотеки-БФ Бібліотечна країна, які взяли участь в акції «100000 книжок для сільських бібліотек».

Бібліотеки комунального закладу «Чугуївська районна централізована бібліотечна система» були обрані з числа учасників, які отримали у подарунок для своїх користувачів безкоштовні посилки з дитячими книгами.

Бібліотечні фонди поповняться книгами «Спляча красуня» (8 примірників друкованих видань), «Лускунчик і мишачий король» (37 примірників).