Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Першими радо вітали голову райдержадміністрації дружні вихованці родини Трохимченків на мальовничій околиці села Леб’яжого.

 

Адже саме Олена та Олексій Трохимченки одними з перших на Чугуївщині чотирнадцять років тому стали улюбленими батьками для дітлахів, які опинилися в скрутних життєвих умовах.

Всього з того часу це подружжя виховало п’ятнадцять дітей, має вже двох онуків, а наразі в затишній, гомінкій оселі батьківським теплом зігріті восьмеро юних земляків.

За прикладом старшої сестри фактично дванадцятьох дітей виховала й молодша сестра Олени Трохимченко Світлана Кулик разом з чоловіком Анатолієм.

У минулому році, завдяки державній субвенції, ця родина переселилася до просторого двоповерхового будинку в селищі Чкаловське, тож відтепер батьки та діти мають чудові побутові умови, дуже радіють з цього приводу, а також очікують ще одного брата.

А ось родина Крестинських – мати Інна та батько Дмитро разом з десятьма чудовими малюками, деякі з яких мають особливі потреби, тільки обживаються в чудовій ошатній двоповерховій оселі майже у центрі Малинівки.

Будинок зведений та облаштований за рахунок благодійного фонду з Нідерландів. Велика родина Крестинських, що переїхала сюди з Краснограда два місяці тому, планує міцно укорінитися тут.

Цей благодійний фонд хоче поряд реалізувати другий проєкт щодо будівництва малого групового будинку в Харківській області.

А неподалік мешкає сім’я Тетяни Старченко, в якій зараз виховується п’ятеро щасливих дітлахів.

З батьками та дітьми у всіх згаданих оселях привітно та змістовно поспілкувався Сергій Лободенко, порадів успіхам та пообіцяв сприяти у розв’язанні проблем їх мешканців, вручив родинам подарунки.

«Дуже зворушений та задоволений зустрічами з такими чудовими родинами, – поділився керівник району. – Величезна подяка батькам, котрі вкладають душу, зігрівають серця дітей, які з різних причин опинилися в скрутних життєвих обставинах. Коли бачиш щасливих, охайних вихованців та не менш задоволених їхніх батьків у затишному сімейному колі, то позитивні емоції переповнюють свідомість».

Сергій Лободенко відзначив, що у державі відпрацьована та діє налагоджена система щодо захисту прав та законних інтересів дітей, яка регламентована чинним законодавством України. Питання соціального захисту дітей перебуває на особливому контролі Президента України Володимира Зеленського, голови Харківської облдержадміністрації Олексія Кучера.

«На виконання доручення керівника області райдержадміністрацією як органом виконавчої влади повною мірою здійснюватимуться заходи для підтримки та розвитку сімейних форм виховання, – підкреслив Сергій Лободенко. – Запевняю, що робитиму все можливе, аби допомагати таким сім’ям, збільшувати кількість щасливих родин на Чугуївщині».

 

Довідково: На сьогодні у Чугуївському районі сімейними формами виховання охоплено 115 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них у чотирьох дитячих будинках сімейного типу виховується 31 дитина, у десяти прийомних родинах – 14 дітей, у двох патронатних сім’ях – троє дітей.