Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

27 травня було проведено штабне тренування з керівниками районних спеціалізованих служб цивільного захисту, місцевою комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чугуївського району та районною комісією з питань евакуації.

 

Також були присутні керівники і посадові особи у сфері цивільного захисту Малинівської та Чкаловської об'єднаних територіальних громад.  

Захід відбувся у приміщенні райдержадміністрації за темою «Дії органів управління ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Чугуївського району Харківської області у разі виникнення НС, пов’язаних з пожежею (вибухом) на території військової частини А2467, із теоретичним відпрацюванням питань з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та організації евакуації населення смт Малинівка».

Штабне тренування пройшло під керівництвом голови Чугуївської райдержадміністрації, очільника районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Сергія Лободенка.

Метою заходу була перевірка готовності органів управління до дій у разі виникнення надзвичайної ситуації за кодом 10260 ДК 019:2010 – «НС унаслідок пожежі, вибуху на арсеналі, складі боєприпасів або іншому об'єкті військової призначеності»; визначення рівня готовності районної комісії з питань евакуації,комісій з питань евакуації при Малинівській, Чкаловській селищних радах, адміністрації збірного пункту евакуації № 5, приймальних пунктів евакуації № 5-а, № 5-б до дій у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру.

Основні заходи штабного тренування були спрямовані на організоване виведення постраждалого населення селища Малинівка із зони небезпеки, його розміщення та життєзабезпечення у безпечних районах: смт Чкаловське, с. Коробочкине.

Було підбито підсумки штабного тренування і відзначено, що дії районних спеціалізованих служб цивільного захисту були організованими та впевненими. Виявлені зауваження були не суттєві.