Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Для проведення призову в Чугуївському районі утворена призовна комісія, яку очолює заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова.

Наразі Чугуївським об’єднаним районним військовим комісаріатом проводиться оповіщення та медичний огляд юнаків, які підлягають призову на строкову військову службу.

Валентина Волоцкова поінформувала, що на районну призовну комісію покладено низку важливих функцій. Це:

- організація медичного огляду призовників;

- надання відстрочки або звільнення від призову;

- направлення до вищих військових навчальних закладів або військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти для складання вступних іспитів; лікувально-профілактичних закладів; відповідних правоохоронних органів матеріалів на призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу, тощо.

Призовники, яким надійшла повістка з військового комісаріату, зобов’язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці.Якщо повістка не надійшла, громадяни зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову.

Призовники, які змінили місце проживання, зобов’язані в семиденний строк прибути до військового комісаріату за новим місцем проживання для взяття на військовий облік.

У ході проведення призову зміна місця військового обліку громадян призовного віку не допускається, за винятком випадків переведення на роботу в іншу місцевість; переїзду на нове місце проживання; вступу до навчального закладу і вибуття в іншу місцевість для продовження навчання; направлення за розподілом на роботу в іншу місцевість після закінчення навчального закладу.

«Наголошую, що за порушення правил призовники притягуються до адміністративної та кримінальної відповідальності згідно із законодавством, – зазначила Валентина Волоцкова. – Це неявка за викликом до військового комісаріату без поважних причин, умисне зіпсування або недбале зберігання посвідчень про приписку, яке спричинило їх втрату, несвоєчасне подання обліковому органу відомостей про зміну місця проживання, навчання, освіти, місця роботи і посади.Накладається штраф від п’яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Повторне протягом року вчинення порушення тягне за собою накладення штрафу від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Довідково. Особливістю призову є вік молодих людей – 18-19 років. Громадяни, які виявили бажання проходити строкову військову службу, будуть призиватися у війська Національної Гвардії України, Державної прикордонної служби України після проходження медичної комісії, спецперевірки та психологічного відбору.

На комплектування військ (сил) не направляються призовники без базової загальної середньої освіти, які мають низькі морально-ділові риси, перебувають на обліку в органах внутрішніх справ за антигромадську поведінку, зловживали алкоголем чи вживали наркотичні речовин та непридатні до військової служби через захворювання.

Призвані військовослужбовці строкової військової служби до участі в ООС не залучаються.