Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Сьогодні заступник голови Чугуївської райдержадміністрації Валентина Волоцкова провела робочу нараду з питань відновлення роботи закладів дошкільної освіти Чугуївського району.

 

На захід було запрошено начальника Чугуївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Максима Кривогуза, начальника районного відділу освіти Тетяну Бєлєвцову, голів Новопокровської та Есхарівської селищних рад Володимира Подколзіна та Олену Тишкевич, керівників закладів дошкільної освіти.

На нараді було зазначено, що відповідно до рішення Уряду з 25 травня в тих регіонах, де епідеміологічні показники відповідають встановленим МОЗ критеріям щодо нових випадків захворювання на короновірусну хворобу, дозволяється відкриття дитячих садків.

Начальник Чугуївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Максим Кривогуз розповів про підготовку приміщень закладів дошкільної освіти до початку функціонування після завершення обмежувальних заходів, дотримання санітарного регламенту, алгоритм дій по збереженню здоров’я дітей та працівників, використання засобів індивідуального захисту та їх утилізацію, організацію харчування дітей та створення безпечних умов у закладах дошкільної освіти.

Основний акцент було зроблено на дотриманні засновниками та керівниками закладів вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Під час обговорення питання щодо проведення підготовчих заходів та можливості відновлення освітнього процесу в закладах дошкільної освіти, було наголошено, що при прийнятті рішень щодо відновлення роботи закладу в тому чи іншому населеному пункті в умовах карантину, місцева влада повинна реально оцінити всі ризики та спроможність закладу забезпечити належне виконання всіх рекомендацій МОЗ України. Лише при наявності підготовленого персоналу та матеріально-технічного забезпечення можна буде говорити про повне відновлення роботи закладів дошкільної освіти в Чугуївському районі. Адже життя та здоров’я дітей – це найбільша цінність.