Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Лободенка відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чугуївського району.

 

Кочетоцький селищний голова Олександр Світайло та начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Ірина Володько поінформували присутніх про заходи щодо захисту населення та територій у смт Кочеток від зсувних процесів. На сьогодні зсув грунту продовжується, а по вул. Зеленій має тенденцію до збільшення. Необхідне уточнення обстановки на території зсуву, що потребує додаткового фінансування вишукувальних робіт.

Начальник відділу освіти райдержадміністації Тетяна Бєлєвцова та головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Інна Рябініна розповіли про проведену структурними підрозділами райдержадміністрації та керівниками навчальних закладів району роботу у дитячому оздоровчому таборі «Орлятко» з підготовки до літнього відпочинку дітей: на сьогодні здійснюються організаційні заходи щодо роботи ДОТ в умовах карантину.

Про те, як виконуються в районі Типові правила охорони життя людей на водних об’єктах України та про готовність до функціонування у 2020 році пляжу загального користування «База відпочинку «Будівельник», доповів начальник відділу оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Микола Лучников. Він зазначив, що наразі адміністрацією пляжу організовується обстеження підводної частини акваторії водолазами Харківської обласної комунальної аварійно-рятувальної водолазної служби.

З інформацією щодо стану безпеки на хімічно небезпечних об’єктах та впровадження на них систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій і оповіщення людей у разі їх виникнення виступив директор комплексу водопідготовки «Донець» ВП КП «Харківводоканал» Ігор Злидень.

Підбиваючи підсумки засідання, Сергій Лободенко зазначив, що є ще проблемне питання – щодо стихійних місць відпочинку населення на річках та ставках в районі. Наразі основне завдання сільських, селищних рад, власників (орендарів) ставків – забезпечити ефективну роботу з населенням щодо попередження нещасних випадків на воді. Для цього слід вести роз'яснювальну роботу серед усіх верств населення, підвищувати свідомість людей.