Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Сьогодні голова Чугуївської райдержадміністрації Сергій Лободенко взяв участь в інструктивно-методичному занятті, яке відбулося на базі Чугуївського об’єднаного районного військового комісаріату.

 

Підбиваючи підсумки діяльності районних військкоматів Харкова та області, військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін відзначив роботу, здійснену на Чугуївщині. У зв’язку з реформуванням військкоматів на територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, яке відбудеться у жовтні, завдяки райдержадміністрації та районній раді, Чкаловській та Малинівській ОТГ у Чугуївському ОРВК було виконано переобладнання приміщень. Незабаром тут працюватиме сучасна приймальня, де вестиметься прийом громадян, у тому числі кандидатів, які бажають проходити військову службу за контрактом, а також іншої категорії населення району. Обладнано також зброярню та кімнату чергового; організовано зберігання автомобільної техніки в гаражах і майна батальйону територіальної оборони.

Сергій Лободенко зазначив, що у районі на 2020 рік затверджено програму проведення заходів допризовної підготовки, патріотичного виховання молоді, призову громадян району на військову службу, ведення військово-облікової роботи, мобілізаційної підготовки та мобілізації людських і транспортних ресурсів, на реалізацію якої передбачено 465 тис грн. На сьогодні на здійснення заходів у рамках програми вже виділено 200 тис грн. Керівник району наголосив, що райдержадміністрація і надалі сприятиме матеріально-технічному забезпеченню Чугуївського ОРВК.