Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

З 29 травня 2020 року вступили в силу зміни до статті 47 Закону України «Про зайнятість населення», стосовно Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

 

Згідно внесених змін до Закону України «Про зайнятість населення», спрощений механізм отримання допомоги по частковому безробіттю поширюється на провадження будь-якої діяльності суб’єктів малого та середнього підприємництва та роботодавців або фізичних осіб-підприємців, які є застраховані особи.

Роботодавець або фізична особа-підприємець, який є застрахованою особою, може звернутися за отриманням допомоги по частковому безробіттю протягом 90 днів з першого дня скорочення або зупинення діяльностіпідприємства на період карантину, замість 30 днів, як було прийнято раніше.

На період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (COVID-19), доходи фізичних осіб у вигляді допомоги по безробіттю не оподатковуються.

Звернутися потрібно до центру зайнятості за місцем реєстрації як платника єдиного соціального внеску та подати такі документи:

заяву в довільній формі (у якій також зазначається інформація про належність роботодавця до суб’єктів малого або середнього підприємництва, та до якої додаються копії підтверджуючих документів, завірених в установленому порядку, щодо середньої кількості працівників та доходу роботодавця за календарний рік, що передує року подання до центру зайнятості документів, передбачених цим пунктом);

засвідчену роботодавцем копію наказу із зазначенням дати початку зупинення/ скорочення виробництва;

відомості про працівників, у яких виникло право на допомогу ( П.І.Б., реєстраційний номер облікової картки платника податків);

Видану ДПС Довідку про сплату ЄСВ на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за останні шість місяців, що передують даті зупинення (скорочення).

За більш детальною інформацією звертатися до Чугуївської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості за телефоном (05746) 23494 або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .