Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

1 червня голова ХОДА ознайомився з ходом робіт у Наталинській школі, яку реконструюють у рамках програми Президента України.

 

Проєкт передбачає капітальне відновлення наявної будівлі школи, а також будівництво нового двоповерхового корпусу зі спортивною та актовою залами. Також у новій будівлі розміщуватимуться чотири класні кімнати та інші робочі приміщення.

«Зараз ми фактично знаходимось в епіцентрі «Великого будівництва». Ця президентська програма є дуже важливою. Усі голови обласних адміністрацій взяли на себе зобов’язання до кінця цього року реалізувати 15 проєктів: це реконструкція та будівництво 5 шкіл, 5 дитячих садочків та 5 спортивних об’єктів. Наталинська школа – один з наймасштабніших проєктів, який реалізується на Харківщині, у Красноградському районі. Упевнений, що ми матимемо тут наприкінці року дуже потужну та красиву школу», - сказав Олексій Кучер.

Реалізація проєкту дозволить організувати в закладі навчання в одну зміну, адже до цього 350 учнів Наталиного вимушені були розпочинати заняття в різний час.

«Місця в закладі було мало, бо він розрахований на школу-восьмирічку, а зараз тут навчаються від 1 по 11 класи. Нам було досить важко. Додаткові 4 навчальні кабінети дозволять нам навчатися в одну зміну», - розповіла директорка школи Олена Гаврилова.

Крім того, будівництво нових актової та спортивної зал забезпечить не лише повноцінний навчальний процес, а й активний відпочинок для усіх мешканців Наталиного. Актовою та спортивною залами зможуть користуватися усі мешканці селища – у вечірній час. Для цього проєктом передбачені окремі входи до приміщень.

За словами голови Наталинської ОТГ Віолетти Боровської, реконструкція школи – це давня мрія мешканців селища. Школу намагалися добудувати ще наприкінці 90-х років минулого сторіччя, але через економічну кризу не змогли.

«У 2017 році ми виготовили проєкт добудови школи з реконструкцією. І зараз, нарешті, завдяки допомозі держави, маємо змогу добудувати школу. Ми повинні були завершити нашу реконструкцію у 2021 році. Але завдяки президентській програмі «Велике будівництво» ми на 1 рік скорочуємо терміни - і завершимо роботи вже до кінця 2020 року», - повідомила Віолета Боровська.