Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

З метою запобігання потраплянню сімей у групи ризику та попередження виникнення складних життєвих обставин соціальні служби постійно здійснюють виїзди до населених пунктів району.

 

2 червня відбувся виїзд представників Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації до смт Чкаловське, с. Коробочкине, с. Леб’яже.

Було відвідано сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, де існує ризик соціального сирітства. Також здійснено візит до родини, де діти повернулися до біологічних батьків після тимчасового перебування у родині патронатного вихователя, та дитячого будинку сімейного типу на базі родини Куликів.

З батьками проведено профілактичну роботу щодо відповідального ставлення до виконання батьківських обов’язків, належного догляду за дітьми, планування сімейного бюджету, а саме доцільного використання державних виплат. Також було проведено бесіди щодо важливості додержання здорового способу життя, недопущення вчинення домашнього насильства.

Надано рекомендації батькам щодо вчасного звернення їх, за потреби, до сімейного лікаря та наголошено на пильнуванні кола друзів дітей.

Роботу у напрямку взаємодії з об’єднаною територіальною громадою щодо соціальної підтримки населення та вчасного виявлення сімей, які потребують сторонньої допомоги, буде продовжено.