Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Сьогодні відбулась нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Лободенка щодо стану весняного призову громадян району на строкову військову службу.

 

На захід до райдержадміністрації було запрошено військового комісара Чугуївського об’єднаного районного військового комісаріату Руслана Мазовецького, старшого радника юстиції (керівника) Чугуївської місцевої прокуратури Харківської області Ярослава Мишкова, начальника Чугуївського відділу поліції ГУ Національної поліції в Харківській області Сергія Зінчука, директора комунального некомерційного підприємства «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка» Чугуївської районної ради Харківської області В'ячеслава Грушку, сільських, селищних голів, членів районної призовної комісії, працівників відділу оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації.

У своєму виступі голова райдержадміністрації Сергій Лободенко акцентував увагу присутніх на необхідності виконання планового завдання по призову громадян на строкову службу у Збройні Сили України та інші військові формування України, а також дав доручення відповідальним активізувати роботу з оповіщення та забезпечення явки призовників на медичну комісію.

Військовий комісар Руслан Мазовецький та його заступник Володимир Федотов проаналізували стан проведення весняного призову громадян на строкову військову службу по кожній сільській, селищній раді. Відзначено роботу Малинівської, Новопокровської селищних та Великобабчанської сільської рад.

Начальник відділу оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Микола Лучников проінформував про зміни, що відбулися у складі районної призовної комісії, детально зупинившись на  функціональних обв'язках її членів та порядок роботи.

Підбиваючи підсумки наради, Сергій Лободенко наголосив, що всім потрібно чітко виконувати свої обов’язки, щоб спільними зусиллями гідно провести в районі весняний (травень-липень) призов громадян на строкову військову службу, а також акцентував увагу посадових осіб на проведенні заходів з розшуку призовників, які ухиляються від призову на військову службу. По закінченню наради він дав низку доручень з обговорюваного питання.