Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

4 червня Олексій Кучер та Юріс Пойканс провели зустріч у режимі онлайн.

 

Темою спілкування стала співпраця у сфері IT – її голова ХОДА та Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської республіки визначили як одну з найбільш перспективних ще під час першої зустрічі у січні цього року.

«Я хочу вже переходити до конкретних пропозицій. Ми можемо провести на Харківщині спільну конференцію після того, як карантинні заходи будуть послаблені. Ми залучимо до організації наш IT-кластер, який об’єднує понад 120 компаній. Вони зможуть запропонувати і свої продукти, і відповідні теми сесій. З вашого боку ми також чекаємо на пропозиції. Все узгодимо, домовимось і проведемо досить масштабний захід. І вже на ньому визначимо подальші шляхи співпраці», - запропонував Олексій Кучер.

Юріс Пойканс підтримав цю пропозицію, зауваживши, що в посольстві вже визначили людину, яка відповідатиме за співпрацю в сфері IT.

«Відновлення зв’язків між Латвією та Україною, Латвією та Харківщиною сьогодні - головне питання. І робити це потрібно якомога швидше. Тому я абсолютно підтримую ідею цієї конференції. Ми в посольстві вже призначили людину, яка зможе відповідати за цей захід. Я прошу визначити таку людину від обласної адміністрації, щоб вони напряму спілкувалися. Ми повідомимо про це нашим IT-компаніям, щоб вони допомогли організувати все. Сподіваюся, що до осені ми все організуємо», - відповів посол.

Олексій Кучер також зазначив, що має намір організувати на Харківщині надалі більш масштабний захід із залученням інших лідерів IT-індустрії України – компаній Києва та Львова.

«Як правило, такі зустрічі проводить столиця, місто Київ. Але ми можемо перейняти цю ініціативу. В нас все є для цього», - зауважив Олексій Кучер.

Юріс Пойканс відповів, що подібні заходи в Харкові будуть більш цікавими, ніж у Києві, адже це дозволить міжнародним партнерам більше дізнаватися про регіони.

Також Юріс Пойканс повідомив, що планує відвідати Харківську область 17-18 червня та зустрітися з Олексієм Кучером, щоб обговорити подальші спільні проєкти. Серед іншого – участь харківських підприємців у міжнародному бізнес-форумі в Латвії.

«Я хотів би, щоб харківські бізнесмени сформували групу і приїхали до Латвії. Щоб вони демонстрували свої можливості та розвивали зв'язки напряму», - сказав посол.

Голова ХОДА підтримав цю ініціативу та пообіцяв допомогти з організацією такого візиту.

«Ми візьмем на себе відповідальність організувати пул активних бізнесменів, які зможуть представити наш регіон», - сказав Олексій Кучер.