Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Для належного формування плану дорожньо-будівельних робіт на 2020 рік, відповідно до Програми розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018-2020 роки райдержадміністрацією надано пропозиції щодо поточного ремонту у районі доріг загального користування місцевого значення.

 

Одним з важливих напрямків розвитку інфраструктури району є завершення проведення ремонтних робіт на автошляху Кам’яна Яруга – Введенка – Тернова, замовником яких виступає власник доріг ДП «Дороги Харківщини».

Сьогодні відбувся виїзд голови райдержадміністрації Сергія Лободенка до Новопокровської селищної ради, де він провів нараду з селищним головою Володимиром Подколзіним та представником ДП «Дороги Харківщини» Михайлом Войтенком.

На теперішній час вже визначено підрядну організацію ТОВ «Миколаївбудцентр».

Керівник району спільно з замовником визначив основні важливі ділянки, які потребують першочергової уваги та відновлення.

«Велике будівництво» – це національний проєкт, який спрямований на масштабну розбудову інфраструктури України, у тому числі відновлення дорожньої мережі. Реалізуватиметься він і в Чугуївському районі. Дорога Кам’яна Яруга – Введенка – Тернова має важливе соціально-економічне значення, тим паче, що вона веде до спортивного об’єкта – фізкультурно-оздоровчого комплексу у Новопокровці, який наразі будується», – наголосив Сергій Лободенко.