Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Робота у напрямку формування навичок відповідального батьківства та недопущення випадків соціального сирітства є одним із завдань Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

Вагітна жінка або жінка, яка народила дитину і перебуває у складних життєвих обставинах (відсутність житла, вчинення насильства в родині), може отримати шанс на збереження сім’ї та повноцінне материнство.

Цільовою групою Харківського обласного соціального центру матері та дитини є жінки на сьомому-дев’ятому місяці вагітності та матері з дітьми віком від народження до 18 місяців, які опинилися в складних життєвих обставинах, що перешкоджають виконанню материнського обов’язку та можуть стати причиною відмови матері від дитини.

До Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надійшло повідомлення, що чоловік побив жінку та вигнав її з двома малолітніми дітьми на вулицю. Завдяки злагодженій роботі всіх суб’єктів соціальної роботи для жінки з дітьми було організовано безпечне місце перебування та влаштовано до Харківського обласного соціального центру матері та дитини, де вона отримуватиме кваліфіковану психологічну, юридичну допомогу, а також проходитиме соціальну реабілітацію.