Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Відновлювальні роботи у закладі велися несистематично, починаючи з 2000 року. А цьогоріч нарешті буде завершено повноцінну реконструкцію будівель ліцею – у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

 

11 червня заклад відвідав голова ХОДА Олексій Кучер, перебуваючи з робочою поїздкою в Первомайському районі.

«Ступінь готовності об’єкту досить висока – вже 85%. Ми впевнені, що до 1 вересня ця реконструкція все ж таки завершиться. З 2000 року тут весь час щось відбувалось, ремонтувалося – і не завершувалося. Сьогодні керівник Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації та підрядні організації впевнено говорять, що ми завершимо до нового навчального року», - повідомив Олексій Кучер.

За словами директорки ліцею Лариси Симеруніної, на сьогодні повністю завершені ремонтні роботи в основному корпусі закладу, роботи тривають у другій будівлі.

«Основний корпус у нас був побудований ще до війни, 1936 року. Він оздоблювався не один раз. На сьогодні він має сучасний вигляд, і в самому корпусі також виконані ремонтні роботи. Це і підлога, і стелі, і стіни, покрівля перестелена, все на сьогодні виконано. Продовжуються ремонт у наступному корпусі. Там уже виконано повний демонтаж в їдальні, у гігієнічних кімнатах. Зараз уже бригада оздоблює стіни для того, щоб далі покласти плитку в їдальні. І після цього виконувати роботи в класах, кабінетах, коридорах», - розповіла керівниця закладу.

Також у ліцеї відремонтували спортивну залу. А завдяки обласному конкурсу мініпроєктів придбали сучасне мультимедійне обладнання для трьох кабінетів – воно також буде встановлене до початку нового навчального року.