Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

З ходом робіт на об’єкті ознайомився голова ХОДА Олексій Кучер, який 11 червня відвідав Лозівський район із робочою поїздкою.

 

Ремонтні роботи в Краснопавлівському ліцеї розпочалися ще у 2017 році, коли заклад став опорним, - і затягнулися на три роки.

Зараз реалізацію проєкту нарешті завершують завдяки програмі «Велике будівництво», яку ініціював Президент України. Роботи обіцяють виконати вже до 1 вересня.

«Ми зараз контролюємо усі об’єкти, які реалізуються в рамках «Великого будівництва». Деякі політики спекулюють на цьому питанні, закидаючи, що це об’єкти, які розпочинали не ми, а ми лише завершуємо. Але не важливо, хто розпочинав будівництво. Важливо його все ж таки завершити. Тому що по області за останні роки розпочато близько тисячі об’єктів. Ми зробимо інтерактивну карту, на якій покажемо ці об’єкти: вони розпочаті, не завершені й кинуті. А ми хочемо, щоб всі об’єкти були завершені, і все робимо для цього», - зазначив Олексій Кучер.

Щодо Краснопавлівського ліцею – проєкт, за яким було розпочато роботи, довелося коригувати, оскільки в ньому не передбачили низку дуже важливих моментів. Серед них – облаштування туалетних кімнат для дітей з інклюзивними потребами, встановлення автоматизованої системи протипожежної безпеки тощо.

Зараз у закладі триває ремонт першого поверху, виконується заливка підлоги, заміна стелі, встановлення зливових стоків, проводяться підготовчі роботи до заміни даху: з шатрової покрівлі на мембранну.

«Темпи робіт прискорилися. Ми вдячні, що Департамент капітального будівництва ХОДА врахував усі моменти, які при виготовленні проєктної документації не були враховані: це і санітарні кімнати, і пожежна безпека», - розповіла начальниця Управління освіти, молоді та спорту Лозівської РДА Вікторія Бойко.

Крім того, керівництво школи та району звернулося до голови ХОДА з проханням виконати роботи з упорядкування прилеглої до будівлі території.

«У нас проведено утеплення й ремонт фасаду. Враховуючи оновлений вигляд будівлі, нам хотілося, щоб прилегла територія мала відповідний вигляд», - зазначила директорка ліцею Юлія Карпенко.

Також є потреба в облаштуванні на території закладу сучасного спортивного майданчика.

«Колишнє керівництво Департаменту капітального будівництва обласної адміністрації нам обіцяло спроєктувати мультифункціональний майданчик для занять футболом, баскетболом, волейболом. Але територія, відведена для нього, бачите: досі гола», - зауважив голова Лозівської РДА Андрій Зассеєв.

Олексій Кучер пообіцяв, що питання упорядкування буде вирішене.

«Ми вирішимо тут питання з оформленням землі і обов’язково на території наведемо лад. Адже школа виглядає вже дуже гарно, а прилегла територія їй не відповідає. Тому ми підтримаємо керівництво школи та району та найближчим часом оформимо документи, щоб завершити ці процеси», - пообіцяв керівник області.

За словами директора Департаменту капітального будівництва ХОДА Олексія Белоцького, для цього буде виготовлено окрему проєктно-кошторисну документацію.

«Цього року ми закінчимо роботи згідно зі скоригованим проєктом: зробимо тверде покриття, плац, який знаходиться у внутрішньому дворі. А всі роботи, які пропонують в ліцеї, ми зробимо окремим проєктом. Реалізуємо його наступного року», - уточнив Олексій Белоцький.

Крім того, керівниця ліцею звернулася до Олексія Кучера з проханням допомогти з придбанням нового автобусу для школи, адже старому – вже 40 років. При цьому учнів підвозять на навчання до закладу з чотирьох населених пунктів району.

Голова ХОДА повідомив, що в цьому році для Лозівського району закуплять два автобуси, і один з них призначений для Краснопавлівського ліцею.