Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

На цьому тижні представники Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації здійснили виїзди до смт Кочеток, смт Малинівка, с.Зарожне.

 

Були відвідані сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, де існує ризик соціального сирітства, вчинено домашнє насильство, між батьками існує конфлікт і він набирає стрімкого розвитку.

Соціальна підтримка надавалася родині, діти якої наразі знаходяться у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей міста Харкова. Дана родина перебуває під соціальним супроводом вже п’ятий місяць. За цей час батьки створили належні умови проживання, оформили державні виплати, зробили ремонт у будинку.

Родинам було надано послуги консультування, представництва інтересів, профілактики. Проведено роботу, спрямовану на формування відповідального ставлення до виконання батьківських обов’язків, планування сімейного бюджету, організації дозвілля та належного догляду за дітьми. Спеціалістами проведено роз’яснювальну роботу з батьками про негативний вплив конфліктів на психіку дітей, сформовано навички конструктивного виходу із них. Надано рекомендації батькам не замовчувати про проблеми у родині та визнавати їх, що дасть можливість на ранніх стадіях уникнути виникнення складних життєвих обставин.

Робота в рамках соціального супроводу родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, дає позитивний результат. Так, тільки протягом останніх двох місяців, в результаті копіткої роботи спеціалістів соціальних служб, до біологічних родин було повернено четверо дітей із державних закладів.