Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Голова ХОДА наполягає на тому, що лікарям харківських лікарень необхідно використовувати методи, відпрацьовані в районах області: своєчасне визначення кола контактів хворих, проведення діагностики та ізоляцію носіїв інфекції.

 

Це Олексій Кучер заявив, коментуючи те, що останніми днями на Харківщині фіксується рекордна кількість випадків Ковід-19.

«Необхідно констатувати, що від 60 до 80 % цієї статистики нам робить місто Харків. Тому вчора була проведена нарада за участю керівників структурних підрозділів, які відповідають за медицину міста, лікарів міських лікарень, які приймають хворих на Ковід-19. Було визначено алгоритм дій та фактично проведений інструктаж. Я сподіваюсь, що той алгоритм, який був нами відпрацьований в області, спрацює. В області ми швидко зупиняли розповсюдження інфекції: наприклад, у Високопіллі чи Стрілечій. В нас є цей досвід. Зараз ми намагаємося зробити все, щоб лікарі Харкова також швидко і якісно реагували на розповсюдження хвороби», - пояснив Олексій Кучер.

Він підкреслив, що відповідальність за епідситуацію лежить також на жителях міста та правоохоронних органах.

«Це комплексна проблема. З одного боку, потрібно, щоб люди розуміли і дотримувались соціальної дистанції, маскового режиму. З іншого боку, на порушення карантинних заходів необхідно жорстко реагувати поліції. Ми поставили це питання перед правоохоронними органами», - сказав голова ХОДА.