Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Голова райдержадміністрації Сергій Лободенко провів нараду з сільськими та селищними головами, яка пройшла за участі представників Харківського управління Головного управління ДПС у Харківській області. На порядку денному було наповнення місцевих бюджетів.

 

Сергій Лободенко відзначив, що наразі гостро стоїть питання виконання місцевих бюджетів. «Податковий борг за п'ять місяців поточного року значно зріс, а це додаткові кошти в бюджети, – сказав керівник району. – Тому на цій спільній нараді ми разом з податковою службою маємо розробити заходи щодо роботи з боржниками».

Заступник начальника Харківського управління Головного управління ДПС у Харківській області Яна Конюк проінформувала, що перенесено строки декларування доходів громадян до 1 липня 2020 року. Вона висловила прохання до керівників органів місцевого самоврядування попрацювати в першу чергу з громадянами, які мають по два гектара землі. У податківців є списки таких мешканців району, а також інформація про боржників. ЯнаКонюк надала присутнім контактні телефони спеціалістів податкової служби для вирішення поточних питань.

До 1 липня податковою службою буде завершено нарахування податку на землю фізичним особам. Тому важливо сільським, селищним радам організувати вручення платникам податку платіжних доручень і забезпечення сплати податку до бюджету.

У ході обопільно корисного та конструктивного діалогу податківці вислухали побажання керівників органів місцевого самоврядування. Присутні дійшли згоди, що спільною роботою з боржниками буде досягнуто позитивних результатів.