Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

За такою темою спілкувалася з населенням за телефоном під час «прямої лінії» керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Герман.

 

Дзвінки надійшли від мешканців селищ Есхар та Новопокровка. Їх здебільшого цікавили питання, пов’язані з порядком запису на прийом до голови райдержадміністрації, а також пільгового проїзду.

Вікторія Герман надала роз’яснення стосовно вимог щодо запису на прийом до голови райдержадміністрації та зазначила, що затверджено графік особистого прийому керівництвом райдержадміністрації. Особистий прийом головою райдержадміністрації проводиться за попереднім записом.

Стосовно пільгового проїзду керівник апарату повідомила, що постановою Кабiнету Міністрів України вiд 14.03.2018 № 197 затверджено Порядок надання пiльг у готiвковiй формi з оплати проїзду yciмa видами транспорту загального користування на мiських, примiських та мiжмiських маршрутах. Цей порядок визначає механiзм надання пiльг за рахунок вiдповiдних мiсцевих бюджетiв у разi прийняття такого рiшення органами мiсцевого самоврядування.

У разi неприйняття органом мiсцевого самоврядування рiшення про надання пiльг у готiвковiй формi з оплати вiдповiднi пільги продовжують надаватися у безготівковій формi. На цей час у районi збережена безготiвкова система розрахунку за перевезення окремих категорiй громадян, котрі мають право на пiльги, яку планується зберегти дo кiнця поточного року.