Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

З нагоди свята колектив дільничних офіцерів сектору превенції патрульної поліції, очолюваного капітаном поліції Максимом Жуком, привітав голова Чугуївської райдержадміністрації Сергій Лободенко.

 

Він вручив кращим співробітникам Почесні грамоти, побажав міцного здоров’я, родинного благополуччя, плідної взаємодії задля правопорядку і добробуту в рідному краї.

«Ви – найперші помічники та радники в місцевих громадах, краще за всіх знайомі із ситуацією на місцях, завдяки постійній профілактичній діяльності утримуєте належну атмосферу в населених пунктах, що сприяє сталому соціально-економічному розвитку району, – звернувся до дільничних офіцерів Сергій Лободенко. – Впевнений, що завдяки плідній співпраці та порозумінню й надалі будемо ефективно боротися із злочинністю, відстоювати законні інтереси громадян».

Задоволений діяльністю колег і начальник Чугуївського відділу поліції ГУНП у Харківській області, полковник поліції Сергій Зінчук. Адже завдяки їхньому професіоналізму з початку нинішнього року розкрито 63 злочини у районі та місті. Завдяки профілактичній роботі дільничних офіцерів вдається запобігати потенційним правопорушенням, зберігати сприятливу обстановку на місцях.