Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Цьогоріч, як ніколи, фахівці, котрі опікуються нашим здоров’ям, проявляють неабиякі мужність та героїзм, стоять на заваді підступному коронавірусу, виконують інші завдання. Ризикуючи власним здоров’ям, демонструючи високий професіоналізм та самовідданість, вони гідно протистоять планетарній пандемії.

 

З теплими привітаннями до медиків Чугуївщини звернулися голова райдержадміністрації Сергій Лободенко, голова районної ради Антон Бабієць, директор КНП «Чугуївська ЦРЛ ім. М.І. Кононенка» В’ячеслав Грушка, головні лікарі КП «Чугуївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Черевань та КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чкаловської ОТГ Тетяна Петрова.

«Особисто для мене медицина – майже рідна справа, адже в юності мріяв стати хірургом й ретельно готувався до цього, – зізнався Сергій Лободенко. – І хоча сталося не так як гадалося, проте чудово знаю, наскільки професія медика складна та відповідальна. Втім, ви – не боги, і саме тому, рятуючи життя інших, будь ласка, піклуйтеся та оберігайте себе самих! Адже від вас дуже багато чого залежить – завдяки вмінню та самовідданості, щоденній гуманній діяльності врятовані багато земляків, а вдячні пацієнти повертаються до повноцінного життя. Тож будьте здорові та щасливі, й надалі плідно дійте заради найблагороднішої місії на землі!»

Керівники району нагородили численну групу місцевих медпрацівників районними відзнаками, а святкову атмосферу з притаманним творчим натхненням доповнили аматори сцени з Чугуївського РБК.

 

Святковий концерт митців та творчих колективів Чугуївщини до Дня медичного працівника можна переглянути 19 червня в онлайн-режимі на офіційному вебсайті та сторінці райдержадміністрації у мережі Фейсбук. Початок о 17.00.