Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

З нагоди пам’ятної дати 22 червня 1941 року у всіх населених пунктах району за участі керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування відбулися урочисті заходи.

 

Квіти від вдячних нащадків лягли до підніжжя пам’ятників загиблим воїнам, братських могил та місць військових поховань. Мешканці населених пунктів прийшли вшанувати та схилити свої голови перед тими, хто відстоював кожен метр рідної землі, визволяючи її від фашистів, хто відбудовував зруйновані міста та села, відновлював господарство.

«Саме на теренах України вирішувалася доля війни, що охопила європейський континент, – відзначив голова райдержадміністрації Сергій Лободенко. – Тут у 1941-1945 роках були зосереджені головні сили вермахту. Війна забрала життя кожного п’ятого українця та принесла горе у кожну родину. Тому ми не можемо забути, яку ціну було сплачено за перемогу. Пам’ять повинна вічно жити у наших серцях».

Цього дня на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій було приспущено Державний Прапор України.

У храмах району відбулися панахиди за загиблими і померлими під час війни та молебні за мир і злагоду в Україні.

У всіх бібліотеках комунального закладу «Чугуївська районна централізована бібліотечна система» на книжкових виставках експонуються історичні матеріали, що висвітлюють причини, перебіг і наслідки Другої світової війни. У центральній районній бібліотеці оформлено викладку літератури «Не гасне свічка пам’яті народної».