Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

У рамках розгляду звернення Мережі антикорупційних центрів до Державної екологічної інспекції у Харківській області Чугуївською райдержадміністрацією спільно з Кочетоцькою селищною радою було оперативно організовано та вирішено питання ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.

 

На жаль, вказане сміттєзвалище утворено місцевими жителями в колишньому кар’єрі цегляного заводу, і це незважаючи на те, що на території Кочетоцької селищної ради налагоджено вивезення твердих побутових відходів. Крім ліквідації звалища, було організовано перекопування під’їзних шляхів.

Відповідно до вимог чинного законодавства Державною екологічною інспекцією у Харківській області накладено на Кочетоцького селищного голову штраф у розмірі 1700 грн.

Чугуївською райдержадміністрацією в межах повноважень продовжується створення сприятливого для життєдіяльності людей довкілля, його збереження і охорона, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, відновлення належної чистоти і порядку на території населених пунктів у Чугуївському районі.

Але необхідно, щоб кожен мешканець села та селища підтримував ініціативу і докладав хоча б мінімум власних зусиль, аби район завжди був чистим і охайним, квітучим і зеленим.