Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Нового керівника представили 23 червня.

 

Вітаючи Віталія Склярова з призначенням, голова ХОДА Олексій Кучер зазначив, що на  сьогоднішній день Харківська область є одним з лідерів у боротьбі з незаконною вирубкою лісів.

«Наше завдання – повністю викорінити це негативне явище. І я сподіваюсь, що з новим керівництвом ми пришвидшимо цю боротьбу, структуруємо певні процеси і матимемо позитивну динаміку в цьому напрямку», - сказав Олексій Кучер.

Голова Державного агентства лісових ресурсів Андрій Заблоцький, представляючи нового очільника обласного управління, підкреслив, що Харківська область – непростий регіон, де необхідно навести лад.

«Ми всі чекали на цю подію, тому що ми продовжуємо перезавантаження лісової галузі. Харківська область – непроста. Ми пам’ятаємо, як Президент відвідував область, пам’ятаємо ряд підприємств, людей, які масово вирубували ліси на території Харківщини. Керування таких директорів вражає масштабами незаконності, збитки у наслідок їхньої діяльності сягнули більше ніж 300 млн грн. Основне завдання, яке стоїть перед новим очільником, – налагодити ефективну роботу. Я впевнений, що він впорається, ми, безумовно, будемо підтримувати починання нового керівника, зокрема, що стосуються кадрового перезавантаження», - підкреслив  Андрій Заблоцький.

Віталій Скляров, у свою чергу, запевнив, що усвідомлє велику відповідальність за благополуччя лісової галузі Харківщини.

«Збільшення лісистості території України на 20 % є одним із завдань, поставлених Урядом. Тому у своїй роботі я буду дотримуватися саме таких пріоритетів. Серед основних завдань, які я ставлю перед собою, - заходи з відтворення лісів, підвищення їх продуктивності та якості», - сказав Віталій Скляров.