Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Відбулось засідання районної робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель, запобігання порушенням земельного законодавства та пояснювальної роботи щодо земельної реформи, яке провів голова райдержадміністрації Сергій Лободенко.

 

Було розглянуто важливі питання щодо оформлення земельних ділянок під господарчими дворами.

Начальник міськрайонного управління Держгеокадастру Михайло Рютін проінформував, що наразі не оформлено земельні ділянки під господарчими дворами у сільгосппідприємствах ТОВ «Агрофірма «Рєпіна», ПрАТ «Чугуївський агротехсервіс» та АФ «Базаліївський колос» ТОВ.

Керівник перших двох господарств Сергій Горлачов повідомив, що на даний час проводиться оформлення договорів на земельні ділянки під господарчими дворами, які знаходяться на реєстрації.

За інформацією керівника АФ «Базаліївський колос» ТОВ Василя Калгана, проєктна документація знаходиться на стадії розробки та отримання відповідного дозволу від Чкаловської селищної ради.

Михайло Рютін також зазначив, що дані сільгосппідприємства використовують земельні ділянки під польовими дорогами без правовстановлюючих документів. Їх керівники висловили готовність оформити відповідні документи і зараз відпрацьовується алгоритм їх подачі.

Голова райдержадміністрації Сергій Лободенко запевнив аграріїв, що у разі необхідності їм буде надано всебічну допомогу в оформленні правовстановлюючих документів, та підкреслив, що плідна співпраця позитивно вплине на розвиток аграрного комплексу Чугуївського району.

На нараді наголошувалося і на необхідності використання земель під пасовищами та сіножаттями виключно за цільовим призначенням.