Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Голова райдержадміністрації Сергій Лободенко провів робочу нараду з вирішення проблемних питань діяльності КНП «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка» в умовах реформування вторинної ланки надання медичної допомоги.

 

У нараді взяли участь голова Чугуївської районної ради Антон Бабієць, заступник Чугуївського  міського голови Тетяна Вінник, голова Малинівської ОТГ Микола Семер’янов, секретар Чкаловської селищної ради Віталій Пєнков, директор КНП «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка» В’ячеслав Грушка.

Обговорювалися питання виділення коштів з метою уникнення незабезпеченості щодо оплати за енергоносії, що дасть змогу безперебійно функціонувати центральній районній лікарні та надавати якісну медичну допомогу населенню.

Було розглянуто питання надання стоматологічної медичної допомоги мешканцям району, яке без співфінансування місцевих бюджетів – під загрозою припинення на територіях сільських та селищних рад; надання послуг з лабораторних досліджень біологічних матеріалів та інші проблемні питання, які виникають в умовах реформування медичної галузі.

Сергій Лободенко наголосив на тому, що кожне з порушених питань можливо вирішити лише шляхом налагодження взаємодії між місцевими органами влади, місцевого самоврядування, підприємствами, організаціями.

«Усі ми повинні розуміти, що власне здоров’я – найважливіше для кожної свідомої людини, – відзначив керівник району. – Саме це повинно стати ключовим показником для здійснення заходів, спрямованих на допомогу у вирішенні питань медичної сфери, що стане запорукою не лише щасливого майбутнього, а й багатьох інших речей: успіху, стабільності та життєвого спокою кожного».