Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

23 червня відбулось засідання профільної регіональної комісії під керівництвом заступника голови ХОДА.

 

У ході заходу членами регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися коштом державного фонду регіонального розвитку прийнято рішення щодо перерозподілу коштів у рамках проєкту «Комплекс комунального некомерційного підприємства “Обласний центр онкології” між першою та другою чергами.

Директор Департаменту капітального будівництва ХОДА Олексій Бєлоцький повідомив, що на цей час є можливість проводити роботи з устаткування фундаменту будівлі.

«У нас є дві черги в рамках одного проєкту, ми можемо зараз на другій черзі заливати фундамент та плиту, адже дозволяють погодні умови та обсяги фінансування, - сказав Олексій Бєлоцький. – Тому ми хочемо зробити перерозподіл коштів з однієї черги на другу, Для того, щоб ми могли продовжувати роботи. А після корегування та проходження експертизи ми будемо використовувати кошти для першої черги».

Заступник голови ХОДА Руслан Тихонченко відзначив, що таке рішення було б доречним.

«Нам необхідно раціонально використовувати кошти державного фонду регіонального розвитку та проводити необхідні роботи на об’єктах»,  - сказав Руслан Тихонченко.

За інформацією директора Департаменту економіки та міжнародної діяльності ХОДА Антона Козлокова у 2020 році на Харківщині коштом ДФРР реалізується 21 об’єкт.

«Передбачено фінансування 21 об’єкта на загальну суму державного фонду регіонального розвитку – близько 248 мільйонів гривень». – зазначив Антон Козлоков.